Per Hansen er indtrådt i bestyrelsen hos Alfa Laval Nordic A/S i stedet for John Åge Lazar (kilde: CVR).
Alfa Laval er producent af pumper, ventiler, varmevekslere og separatorer.
Asiros A/SHenrik Dalbøge er indtrådt som bestyrelsesformand hos Asiros A/S i stedet for Jan Frydenriech Fogh (kilde: CVR).
Asiros A/S producerer funktionelle fødevarer.
Caldic Ingredients Denmark A/SSteen Nordmark Kunnerup er indtrådt som administrerende direktør hos Caldic Ingredients Denmark A/S i stedet for Olav Caspar van Caldenborgh. Samtidig er Steen Nordmark Kunnerup indtrådt i bestyrelsen i stedet for Paul Sebastiaan Veth (kilde: CVR).
Caldic Ingredients Denmark A/S sælger råvarer og ingredienser til fødevareindustrien i Norden
Credin A/SHalvor Liodden er indtrådt som bestyrelsesformand hos Credin A/S i stedet for Vitor Manuel Da Silva. Samtidig er Søren Bender Egesborg og Lars Thybo Weibel indtrådt i bestyrelen i stedet for Lidia Mariola Strzelecka og Marek Dydak (kilde: CVR).
Credin A/S producerer bageingredienser.
Daka Denmark A/SPreben Sunke og Frank Duffe er indtrådt i bestyrelsen hos Daka Denmark A/S i stedet for Kjeld Johannesen og Søren Foged Overgaard. Samtidig er Lars Jørgen Nielsen indtrådt som medarbejdervalgt medlem af bestyrelsen i stedet for Jean-Luc Frast (kilde: CVR).
Daka Denmark A/S modtager animalske biprodukter fra slagterier, kødindustrien og landbruget.
DLG Ingredients A/SVagn Balle Hundebøll er indtrådt som administrerende direktør og i bestyrelsen hos DLG Ingredients A/S i stedet for Johanne Rønnow Olsen (kilde: CVR).
DLG Ingredients A/S fremstiller forædlede fødevarer til industri, foodservice og detail inden for ærter og perlebyg.
Ekko Fisk af 2002 A/SKjeld Klastrup er indtrådt som bestyrelsesformand hos Ekko Fisk af 2002 A/S i stedet for Joakim Suni Durhuus, der dog forbliver i bestyrelsen (kilde: CVR).
Ekko Fisk af 2002 A/S er leverandør af frosne og saltede fiskeprodukter.
Fipros A/SSusie Stærk Ekstrand og Lars Valentin Peters er indtrådt i bestyrelsen hos Fipros A/S i stedet for Poul Godtfred Duch og Annette Duch Gronemann (kilde: CVR).
Fipros A/S tilbyder lønarbejde indenfor pulverproduktion og flydende levnedsmidler.
Glud & Marstrand A/SLars Rolighed Hansen er indtrådt som medarbejdervalgt medlem af bestyrelsen hos Glud & Marstrand A/S i stedet for Bent Axelgaard Thomsen (kilde: CVR).
Glud & Marstrand A/S producerer metalemballage.
HS Pack ApSMorten Jensen er indtrådt i direktionen hos HS Pack ApS i stedet for Hans Kird Rasmussen (kilde: CVR).
HS Pack ApS pakker frugt og grønt.
Jeros A/SKnud Rosdahl er udtrådt af bestyrelsen hos Jeros A/S (kilde: CVR).
Jeros A/S producerer servicevaskere, grovopvaskere, tunnelmaskiner, kassevaskere og pladerensere til såvel fødevareindustrien som detailvarebranchen.
Lacto Foods A/SPeter Nielsen er indtrådt i bestyrelsen hos Lacto Foods A/S i stedet for Helge Davidsen (kilde: CVR).
Lacto Foods A/S er leverandør af mejeriprodukter til både detail og industri.
Premium Products ApSJørgen Rahbek Davidsen er indtrådt som administrerende direktør hos Premium Products ApS i stedet for Flemming Clausen (kilde: CVR).
Premium Products ApS er distributør af mad- og drikkevarer – blandt andet Sealand birkesaft, CHI kokosvand eller Quest proteinbar, proteinchips og pasta.
Noridane Food A/SEven Øyri er indtrådt i bestyrelsen hos Noridane Food A/S i stedet for Paul Sindre Vedeld (kilde: CVR).
Noridane Food A/S køber og sælger kød.
Unitstaal A/SHans Pinnerup Nielsen er udnævnt til bestyrelsesformand hos Unitstaal A/S i stedet for Søren Stig Lyager. Samtidig er Uffe Tranholm Nielsen og Torben Riise indtrådt i bestyrelsen (kilde: CVR).
Unitstaal A/S er en smede- og ingeniørvirksomhed, som fremstiller tanke, units og procesanlæg i rustfri stål til mejeri-, food- og nonfood industrien.
Urtegaarden ApSVibeke Estrup er indtrådt som administrerende direktør og i bestyrelsen hos Urtegaarden ApS i stedet for Anne Birgitte Busck. Samtidig er Tabinda Khurshid indtrådt som bestyrelsesformand i stedet for Lars Brunsø og Waldemar von Düring Lausen er indtrådt i bestyrelsen i stedet for Eskil Busck Andersen (kilde: CVR).
Urtegaarden ApS er leverandør af råvarer til slik- og kosmetikfremstilling.