23948sdkhjf
Log ind eller opret for at gemme artikler
Få adgang til alt indhold på Food Supply
Ingen binding eller kortoplysninger krævet
Gælder kun personlig abonnement.
Kontakt os for en virksomhedsløsning.
Del siden
Annonce

Eegholm opruster inden for brand- og komfortventilation

Pr. 1. juni 2013 udvider og styrker Eegholm a/s sit salgsteam indenfor brand- og komfortventilation med et kendt ansigt i branchen.

Jann Holm Jensen, 46 år, tiltræder stillingen som salgs-og projektingeniør og vil sammen med Eegholms interne salgsteam varetage og udvide Eegholms solide position på markedet.

Jann har en baggrund som el-installatør og har mere end 10 års erfaring med teknisk projekt- og løsningssalg inden for brand- og komfortventilation, samt el-tekniske løsninger med fokus på energioptimering.

Han har et indgående kendskab til branchen og besidder en bred salgsmæssig erfaring fra tidligere stillinger hos bl.a. KK-Consult ApS og WindowMaster A/S.

Hans primære opgave vil være at styrke salget af komplette og integrerede løsninger indenfor brand- og komfortventilation på Sjælland.

Jann ser meget frem til at møde eksisterende og potentielle kunder.

Elcor Sønderborg N A/S
Grundtvigs Allé 165-169
6400 Sønderborg
Sønderborg Kommune
Danmark
CVR nummer: DK43520318

Kontaktperson

UD
Ulla Damhøj
Marketingansvalig
+45 27103754 usc@eegholm.dk
BREAKING
{{ article.headline }}
0.062