23948sdkhjf
Log ind eller opret et abonnement for at gemme artikler
Få adgang til alt indhold på Food Supply
Ingen binding eller kortoplysninger krævet
Gælder kun personlig abonnement.
Kontakt os for en virksomhedsløsning.
Annonce
Annonce
Del siden
Annonce

Ny Area Sales Manager hos LogiCon Nordic A/S

Poul Helmer Larsen er pr 1. august 2015 ansat hos Logicon Nordic A/S i Kolding som Area Sales Manager med ansvar for salg af emballage på Sjælland.

Poul Helmer Larsen er pr 1. august 2015 ansat hos Logicon Nordic A/S i Kolding som Area Sales Manager med ansvar for salg af emballage på Sjælland. Kunderne er indenfor produktion af fødevarer og farmaceutiske produkter såvel som anden industri.
Poul har mange års erfaring indenfor salg og udvikling af emballage, og vil få primær fokus på løsninger af pap, folier, laminater og transportemballage.
Privat bor Poul i Haslev på Sjælland.
LogiCon Nordic A/S leverer kvalitetsprodukter indenfor emballage, industribeklædning, hygiejne og håndværktøj til industrivirksomheder i Food og Nonfood primært i Norden. Se mere på www.logicon-nordic.dk

LogiCon Nordic A/S
Kokbjerg 25, 6000, Kolding
6000 Kolding
Kolding Kommune
Danmark
CVR nummer: DK28667590
Annonce Annonce
BREAKING
{{ article.headline }}
0.032|